Aktualności +

Budownictwo szkieletowe zyskuje coraz więcej zwolenników. Niezaprzeczalnym atutem tej technologii jest fakt, że wszelkie prace możemy prowadzić o każdej porze roku. 

Czas budowy domu szkieletowego
Trudno dokładnie określić ile trwa budowa domu

Zakończyliśmy realizację budowy domu według projektu "Z widokiem". Przekazaliśmy Inwestorowi budynek w stanie deweloperskim.

Płyta fundamentowa, a na niej wykończony z zewnątrz budynek w stanie deweloperskim w środku.

Elewację, głównie z tynku

Wiele osób marzy o zbudowaniu swojego własnego domu i wyprowadzeniu się z ciasnego mieszkania. W takim przypadku z pomocą przychodzą domy szkieletowe. 
Budowa domu szkieletowego w Polsce to rozwiązanie zwłaszcza dla

Kolejna inwestycja zbliża się do półmetka.

W ciągu tygodnia zamknęliśmy bryłę domu, ujmując w niej to, co najważniejsze.

Za kilka tygodni oddamy do użytku blisko 120-metrowy dom z poddaszem użytkowym.

Wykonaliśmy izolację zewnętrzną,

Wiele osób pragnie spełnić swoje marzenie o własnym domu – i dokłada wszelkich starań, żeby był to budynek nowoczesny, wygodny w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne budownictwo skupia się przede wszystkim na

Po ponad 2 miesiącach kończymy prace w Gostyniu, gdzie powstał projekt "Z widokiem".

Oddaliśmy Inwestorowi 116 mkw z poddaszem użytkowym w naszym standardzie - czyli stanie deweloperskim. Okna 3-szybowe PCV, okleinowane,

Dlaczego wybieramy domy szkieletowe?
Nie ma tylko jednego powodu, dla którego coraz więcej osób zastanawia się nad przetestowaniem możliwości domu szkieletowego. Nie da się jednak ukryć, że wśród tych, o których

Coraz większa liczba Polaków marzy o posiadaniu własnego domu. Jednak zbudowanie od podstaw całego budynku wraz z zakupem ziemi, często przekracza nasze możliwości finansowe, a tym samym staję się nieustannym

Montaż domu "Z widokiem" zakończony". Blisko 120-metrowy budynek ma już stolarkę okienną, a aktualnie trwają prace dekarskie.

Szykuje się piękny i stylowy dom. Niebawem kolejna porcja zdjęć z postępu prac.

[gallery ids="881,882,884,885"]

Zakończyliśmy realizację budowy domu według projektu Domena 106. Przekazaliśmy Inwestorowi budynek w stanie deweloperskim.

Płyta fundamentowa, a na niej wykończony z zewnątrz budynek w stanie deweloperskim w środku.

Elewację, głównie z tynku

Nowa inwestycja przed nami. Kolejny projekt "Z widokiem", tym razem w Świebodzicach", stanie na początku przyszłego roku.

Pierwsze kroki wykonane. Płyta fundamentowa już została wykonana. Niebawem rozpocznie się prefabrykacja ścian.

Zapraszamy do

Projekt "Domena 106" nabiera już końcowego wyglądu. Zakres prac wewnątrz jest już niemal na ukończeniu. czas na wykonanie zewnętrznej elewacji.

Instalacje grzewczą (w tym wypadku ogrzewanie podłogowe) przykrył już jastrych. Wykonana

Dwa dni intensywnych prac przy montażu zakończone sukcesem. Ponad 120-metrowy dom stanął już w Świebodzicach. Choć sam budynek już cieszy oko, to jednak do końcowego efektu jeszcze trochę brakuje.

Pierwszy dzień

Już tylko kilka dni dzieli nas od montażu naszego domu w Świebodzicach. Produkcja idzie pełna parą, a ściany nabierają ostatecznego wyglądu.

Ściany zewnętrze i działowe są już na ukończeniu. Zapraszamy do

Długo wyczekiwana inwestycja wystartowała! Zupełnie po sąsiedzku od naszej siedziby wbiliśmy przysłowiową "łopatę" na placu budowy. Za kilkanaście tygodni zamierzamy pochwalić się efektem naszej pracy.

Prace rozpoczęliśmy od wykonania płyty fundamentowej.

Okazuje się, że sporo Ślązaków rozważa budowę domu w technologii szkieletowej. Przez dwa dni odwiedziło nas wielu mieszkańców tej części kraju, by przekonać się, dlaczego warto rozważyć tę właśnie metodę.

Kolejny intensywny weekend za nami. Tym razem przez 3 dni byliśmy do Państwa dyspozycji w galerii Cuprum Arena w Lubinie. I znowu wiele rozmów, pytań i odpowiedzi. To był bardzo

Czym wyróżniają się nasze domy na tle innych budowanych w technologii szkieletowej? Dlaczego to właśnie z nami warto podjąć się takiej inwestycji? Jak wygląda budowa? Na te i wiele innych

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się