PRYMA +

arch. Tomasz Sobieszuk

Charakterystyka domu +

Optymalny i nowoczesny dom dla 4-osobowej rodziny. Idealnie nadaje się na wąską działkę. We wnętrzu domu znajdują się trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Małe gabaryty domu umożliwiają usytuowanie go na wąskiej lub płytkiej działce. Dom zaprojektowany w bardzo designerskim stylu. Pryma jest projektem energooszczędnym, gdzie zastosowano szereg rozwiązań służących do uzyskania optymalnych parametrów cieplnych budynku.

Obecnie wielee mówi się o oszczędzaniu energii. Wszystko dlatego, że środowisko naturalne jest bardzo zanieczyszczone i musimy z jeszcze większą uwagą podchodzić do jego ochrony, a oszczędzanie energii ma w tej kwestii wielkie znaczenie. Energia jest wytwarzana zwykle przy użyciu paliw kopalnych, które nie są odnawialnym źródłem energii, a do tego zwiększają zanieczyszczenia. Mamy już energooszczędne maszyny – pora więc na inwestowanie w energooszczędny dom!

Projekt domu energooszczędnego PRYMA to oferta dla całej rodziny. To 4-osobowy dom – bardzo nowoczesny, nadający się na wąską lub płytką działkę. Dzięki małym gabarytom zmieści się wszędzie, a do tego jest energooszczędny i designerski w wyglądzie. Z pewnością będzie zarówno wygodny w użytkowaniu, jak i bardzo reprezentacyjny – wygląda na w pełni współczesny, lecz nawiązuje też do tradycji. W domu znajdują się 3 sypialnie oraz 2 łazienki. Do tego oczywiście przedsionek, kotłownia, hole, pomieszczenie gospodarcze, pralnia, spora kuchnia oraz pokój dzienny o dość dużej powierzchni, by można było zaprosić gości i rodzinę na wspólne spędzanie czasu.

Energooszczędny dom jest rozsądny w zakupie nie tylko z uwagi na fakt, że pozwala zatroszczyć się o środowisko naturalne, ale również i dlatego, że oszczędzimy dzięki niemu na rachunkach. W modelu PRYMA zastosowano szereg rozwiązań, które służą do uzyskania optymalnych parametrów cieplnych budynku. Oszczędzone pieniądze możemy zaś zainwestować w coś innego – na przykład w kolejne, ekologiczne rozwiązania, jak panele słoneczne!

Parametry domu +

Lp.pomieszczeniapowierzchnia
RAZEM63,16 m2
1.Przedsionek2,66 m2
2.Kotłownia4,08 m2
3.Sypialnia6,61 m2
4.Łazienka1,87 m2
5.Hol8,33 m2
6.Pomieszczenie gospodarcze2,39 m2
7.Kuchnia6,79 m2
8.Pokój dzienny30,43m2

Lp.pomieszczeniapowierzchnia
RAZEM53,46 m2
1.Sypialnia14,26 m2
2.Łazienka4,93 m2
3.Hol9,94 m2
4.Pralnia2,58 m2
5.Sypialnia10,4 m2
6.Sypialnia11,35 m2

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się