Event w Alei Bielany +

Czym wyróżniają się nasze domy na tle innych budowanych w technologii szkieletowej? Dlaczego to właśnie z nami warto podjąć się takiej inwestycji? Jak wygląda budowa? Na te i wiele innych pytań odpowiadaliśmy wszystkim zainteresowanym podczas naszego pierwszego eventu w Alei Bielany. 7 – 9 czerwca byliśmy do Państwa dyspozycji na Bielanach Wrocławskich.

Mnóstwo rzeczowych rozmów dot. konstrukcji naszych domów za nami. Okazuje się, że wielu z Państwa rozważa budowę domu w tej właśnie technologii. Jak przy niemal każdym temacie pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Mamy nadzieję, że po spotkaniu większość z nich została rozwiana. Pokazaliśmy na żywo, jak dokładnie wyglądają nasze ściany, stropy, dach. Rozdaliśmy setki katalogów. 3-dniowa promocja przyniosła wiele dobrych emocji, mamy nadzieję, że z obu stron.

Przed nami kolejne eventy. Jeszcze w tym roku planujemy dwukrotnie spotkać się z Państwem w podobnych okolicznościach. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz fanpage.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się