Jaki projekt domu szkieletowego wybrać? +

Dom to ważne miejsce w życiu każdego człowieka – i mowa tu nie tylko o domu rodzinnym, lecz i o domu, który samodzielnie się później tworzy. Chociaż najważniejsza jest zawsze atmosfera w nim, istotny jest także sam budynek – który musi być przecież odpowiednio solidny, by dawał wszystkim domownikom poczucie bezpieczeństwa. Wymarzony dom powinien także być odpowiednio wygodny, a najlepiej również nieszczególnie drogi.

Koszty budowy domów w naszych warunkach są horrendalnie wysokie, przez co niektórzy muszą się z tym marzeniem pożegnać na zawsze. Inni natomiast muszą bardzo długo czekać na jego spełnienie i słono za to zapłacić. Tymczasem dom może zostać zbudowany szybko i za niezbyt wygórowaną cenę – trzeba tylko zdecydować się na projekt domu szkieletowego! O co dokładnie chodzi i jaki projekt domu szkieletowego wybrać?

Czym jest dom szkieletowy?

Dom szkieletowy to dom wykonany z prefabrykatów, czyli takich elementów konstrukcyjnych czy budowlanych, które wymagają tylko niewielkiej obróbki, by były gotowe do użytku. Domy szkieletowe są wykonane z półproduktów, dzięki czemu są tak szybkie w budowie. Od momentu rozpoczęcia budowy do uzyskania stanu deweloperskiego mijają jedynie 3-4 miesiące. Oznacza to, że dom jest gotowy nawet o rok wcześniej niż domy budowane w tradycyjny sposób. Dzięki temu można wprowadzać się dużo szybciej, zyskując przestrzeń do życia dla siebie i swojej rodziny. Dom szkieletowy jest odpowiednio wytrzymały i solidny, a w dodatku cechuje się doskonałymi parametrami cieplnymi i akustycznymi.

Projekty domów szkieletowych

Każda osoba czy rodzina posiada swoje własne preferencje, potrzeby i wymagania. W związku z tym oferowanie jednego projektu dla wszystkich byłoby bez sensu. Projekty domów szkieletowych, które oferujemy, różnią się między sobą, a tym samym każdy może dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb. W tej chwili do wyboru zainteresowanych pozostaje aż 16 różnych projektów, z których wszystkie posiadają pewne indywidualne cechy i są odpowiednie w różnych sytuacjach. Wybór konkretnego projektu uzależniony jest od tego, czego akurat ktoś szuka.

Jaki dom szkieletowy wybrać?

Domy szkieletowe mogą mieć rozmaitą powierzchnię oraz odmienny wygląd zewnętrzny. Chociaż wszystkie są nowoczesne i estetyczne, każdy jest taki na swój sposób. Jeśli ktoś szuka małego domku, który stanąłby na działce, albo spełniał rolę przydomowego biura, gdzie będzie się mieścić firma, także znajdzie u nas odpowiednie projekty. Takie małe budynki powstają zdecydowanie najszybciej i mają niecałe 17 lub niecałe 26 metrów kwadratowych.
Projekt domu szkieletowego do 100 metrów to:

Wśród nich 2 pierwsze to wspomniane, niewielkie budynki biurowe, podczas gdy 2 ostatnie to już prawdziwe domy, w jakich może zamieszkać cała rodzina. Jeśli ktoś potrzebuje naprawdę dużego budynku, ponieważ jego rodzina liczby wiele osób, dla takiej osoby najlepszy będzie projekt ONYKS. Dom ten mierzy aż 251,50 metrów kwadratowych i został zaprojektowany z przeszkleniami, a także kolorowymi akcentami. Nadają mu one ciekawego, nowoczesnego charakteru. Przy wyborze domu dla siebie warto się zresztą kierować nie tylko wielkością, ale i wyglądem – na przykład tym, czy dany projekt przewiduje piętro, czy może nie. Płaski dom to między innymi OSZCZĘDNY W. I Z WENT. MECH. EC317A, ALIBI, a także SZUM MORZA W. II M141B. Parterowe domy także oferują sporo miejsca, a jednocześnie nie trzeba się martwić obecnością schodów – co na przykład dla osób starszych byłoby kłopotliwe.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się