Czy warto budować domy szkieletowe w Polsce? +

Domy szkieletowe to propozycja budowlana, która cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem wśród inwestorów. Budowa domu szkieletowego, w porównaniu z technologią domów tradycyjnych, jest znacznie szybsza – tempo budowy pozytywnie zaskakuje inwestorów.

Zalety domów szkieletowych

Główną zaletą domów szkieletowych jest unikalna koncepcja budowy ścian i dachów, co w znaczny sposób wpływa na tempo realizacji prac, jak również parametry techniczne budynku. Krótki czas realizacji inwestycji wynika przede wszystkim z tego, że jest to dom z gotowych elementów, odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych przed czynnikami zewnętrznymi. Budowa trwa – w porównaniu z tradycyjną technologię – trwa bardzo krótko, nierzadko od momentu rozpoczęcia prac budowlanych o uzyskania stanu deweloperskiego upływa zazwyczaj około 3-4 miesięcy. Prace przebiegają szybko i sprawnie, natomiast gotowy budynek odznacza się dużą wytrzymałością, jest solidny, komfortowy i nowoczesny. Warto nadmienić, że projekty domów szkieletowych obejmują zarówno budynki jednorodzinne, jak i wielorodzinne, dostosowane do potrzeb współczesnych użytkowników. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje wysokie parametry akustyczne oraz energetyczne – dom wykonany w technologii szkieletowej niweluje hałas z zewnątrz, a co ważniejsze, jest to budynek energooszczędny.

Dom szkieletowy

Dom tani w utrzymaniu

Projekty domów szkieletowych uwzględniają najważniejsze parametry techniczne budynku – przede wszystkim akustyczne i energetyczne. Biorąc pod uwagę stronę energetyczną nietrudno zauważyć, że przedmiotowe budynki zapewniają optymalną energooszczędność, co automatycznie przekłada się na koszty utrzymania domu. Równie istotne okazuje się optymalne wyciszenie ścian i dachu, zapewniające doskonałą ochronę przed hałasem. Doskonałe parametry energetyczne w połączeniu z doskonałą akustyką, to gwarancja komfortowego i wygodnego użytkowania przez długie lata.

Szwajcarska jakość

Budowa domu szkieletowego realizowana jest w oparciu o szwajcarskie rozwiązania konstrukcyjne oraz najwyższej jakości materiały budowlane, odznaczające się doskonałymi parametrami. Jest to dom z gotowych elementów, odpowiednio zabezpieczonych przed działaniem czynników zewnętrznych. Przedmiotowe budynki to propozycje przyjazne dla człowieka pod względem zdrowotnym, zapewniające doskonałe wyciszenie, odporne na niskie i wysokie temperatury, tworzące bezpieczny dla zdrowia mikroklimat. Budynki powstają w oparciu o nowoczesne projekty domów szkieletowych, a ich wysoką jakość i komfort użytkowania dopełnia trzydziestoletnia gwarancja.Reasumując, śmiało można stwierdzić, że domy szkieletowe, budowane w technologii szkieletowej, to doskonała propozycja dla każdego, kto chce sfinalizować inwestycję budowlaną w krótkim czasie, zachowując jednocześnie najwyższe parametry techniczne oraz stricte użytkowe.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się