O nas +

  • Bazując na sprawdzonych w Szwajcarii rozwiązaniach konstrukcyjnych i naturalnych materiałach o najwyższych parametrach, budujemy domy prefabrykowane idealnie spełniające kluczowe wymagania ich użytkowników. Nasze domy zapewniają doskonałe wyciszenie wszelkich hałasów, odporność na zimno i gorąco, zdrowy i naturalny mikroklimat oraz bezpieczeństwo. Proponujemy nowoczesne, unikalne i praktyczne projekty budynków, a szwajcarską precyzję wykonania i jakość podkreślamy 30-letnią gwarancją na konstrukcję budynku.
  • Naszych pracowników cechuje wieloletnie doświadczenie, które uzyskali w Polsce jak i Szwajcarii.
  • W swojej ofercie prezentujemy projekty unikalnych i nowoczesnych domów – komfortowych, designerskich i wyróżniających się pomysłów na wymarzony dom.
  • Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację każdego projektu dostępnego na stronach www jak i projektu indywidualnego.
  • Naszym celem jest zapewnienie Państwu komfortowych, ekonomicznych i naturalnych i estetycznych domów w najwyższej jakości, którymi będziecie się mogli cieszyć już w 6 miesięcy od podpisania umowy i które bez najmniejszych problemów przetrwają dziesiątki lat.

DLACZEGO MY?

+Dzięki doświadczeniu zdobytemu w kraju helwetów, którzy słyną z doskonałego planowania, jak i precyzji wykonania, jesteśmy w stanie wprowadzać na polski rynek szwajcarską jakość połączoną z kunsztem polskich rzemieślników i projektantów

+Z naszymi szwajcarskimi partnerami ciągle pracujemy nad rozwijaniem i ulepszaniem technologii, co pozwala nam nieustannie podnosić jakość naszych konstrukcji

+Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że Inwestor ma prawo spersonalizować swój przyszły dom i dopasować go do swoich potrzeb

+Używamy najwyższej jakości materiałów (drewno KVH, izolacje z włókna drzewnego i celulozy, drewno klejone warstwowo, płyty kompozytowe)

+Stawiamy duży nacisk na kontrolę jakości na każdym etapie prac

+Domy prefabrykowane wymagają od projektantów i wykonawców sporej wiedzy i znajomości tematu, które my posiadamy

 

+Oferujemy kompleksową pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na budowę

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się