MAGNOLIA +

arch. Tomasz Sobieszuk

Charakterystyka domu +

Prosty, funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem dla 4 – 5-osobowej rodziny. Niewielkie rozmiary budynku pozwalają na usytuowanie go na małej działce. Dom charakteryzuje się zwartą bryłą o nowoczesnym wyglądzie.

Budowa własnego domu nie musi pociągać za sobą wysokich nakładów finansowych i wielu miesięcy prac. Można zbudować funkcjonalny dom jednorodzinny stosunkowo niewielkim kosztem, a przy tym w krótkim czasie, jeśli zastosuje się projekt domu szkieletowego.

Na czym polega budowa domu szkieletowego?

Budownictwo szkieletowe obecnie cieszy się dużą popularnością w Polsce, głównie z uwagi na fakt, że taka technologia pozwala na prowadzenie prac budowlanych o każdej porze roku, ponieważ nie wiąże się ona z koniecznością wykonania wielu tzw. robót mokrych. Dom można zbudować szybko, sprawnie, z doskonałą izolacją, jak pokazuje to producent domu Magnolia. Dom jednorodzinny szkieletowy często jest nazywany domem kanadyjskim. Ma on wiele zalet, a wybór projektów jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Opis projektu

Funkcjonalny dom jednorodzinny szkieletowy można zbudować na dowolnej działce. W zastosowaniu są projekty gotowe lub budowa domu szkieletowego po adaptacji innego projektu. Sam etap budowy trwa krótko, bowiem od momentu rozpoczęcia prac do uzyskania stanu deweloperskiego mijają zaledwie 3-4 miesiące, a to minimum 12 miesięcy mniej niż przy konwencjonalnej technologii budowania.

Prezentowany projekt domu szkieletowego został skonstruowany przez Swiss Element, z wykorzystaniem unikalnej koncepcji budowy ścian i dachów – Swiss Thermo Acoustic Panel. Są one doskonale zaizolowane, solidne, komfortowe i nowoczesne. Projekt domu szkieletowego bazuje na sprawdzonych w Szwajcarii rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz na naturalnych materiałach o najwyższych parametrach. To z nich powstaje prefabrykowany dom, spełniający wymagania użytkowników, odporny na zimno i gorąco, tworzący naturalny mikroklimat dla domowników.

Parametry domu +

Lp.pomieszczeniapowierzchnia
RAZEM72,3 m2
1.Przedsionek3,2 m2
2.HOL10,0 m2
3.Łazienka2,5 m2
4.Kuchnia10,0 m2
5.Pokój dzienny24,3 m2
6.Kotłownia4,5 m2
7.Garaż17,8 m2

Lp.pomieszczeniapowierzchnia
RAZEM56,2 m2
1.Hol9,2 m2
2.Garderoba1,3 m2
3.Sypialnia12,2 m2
4.Sypialnia12,6 m2
5.Sypialnia12,8 m2
6.Łazienka8,1 m2

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się