MAHOŃ +

arch. Tomasz Sobieszuk

Charakterystyka domu +

Projekt domu Mahoń jest idealny dla 4-osobowej rodziny. Przestronny i komfortowy, wyróżnia się wysokim stopniem pragmatyzmu. Projekt uwzględnia m.in. miejsce na garderobę, przedsionek, osobne WC i łazienkę. Warto zwrócić uwagę na duży salon z jadalnią – jego powierzchnia wynosi aż 34,59 m2. W projekcie domu uwzględniono możliwość wybudowania kominka. Do salonu można dostać się bezpośrednio z ogrodu. Umożliwiają to duże, rozsuwające się, przeszklone drzwi. Ich zaletą jest wpuszczanie dużej ilości światła do pokoju dziennego. Warto wspomnieć, że częściowo otwarta jest również kuchnia, co wzmaga poczucie przestronności.

Część nocna domu składa się z trzech sypialni i łazienki. Największa z nich wynosi 13,68 m2 a najmniejsza 10,70 m2. W projekcie uwzględniono miejsce na kotłownię. Ze względu na wykorzystanie prostej i zwartej bryły można oszczędzać na ogrzewaniu w sezonie grzewczym – tego typu bryła cechuje się niewielkimi ubytkami ciepła. Dach domu ma tradycyjną, dwuspadową konstrukcję. Elementem nowoczesnym jest ciekawe zdobienie elewacji z wykorzystaniem klinkieru. Modernistycznie, ale jednocześnie bardzo elegancko prezentuje się duży taras, do którego można przejść z salonu.

W projekcie Mahoń nie przewidziano podpiwniczenia oraz garażu. Niskie schodki prowadzące do wnętrza są bardzo wygodne zarówno dla dzieci, jak i starszych osób.

Mahoń to projekt przeznaczony przede wszystkim dla rodzin, które mają zamiar dużo czasu spędzać w domu. Przestronność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni gwarantują wygodę użytkowania.

Parametry domu +

Lp.pomieszczeniapowierzchnia
RAZEM102,5 m2
1.Przedsionek3,73 m2
2.Garderoba2,50 m2
3.Hol9,78 m2
4.Pokój dzienny34,59 m2
5.Sypialnia10,70 m2
6.Sypialnia12,51 m2
7.Sypialnia13,68 m2
8.Łazienka5,98 m2
9.WC2,60 m2
10.Kotłownia6,46 m2

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się