PRZEJRZYSTY w. I C365a +

arch. Przemysław Biryło

Charakterystyka domu +

Dom szkieletowy to propozycja dla wszystkich osób pragnących zbudować wygodne miejsce dla siebie i swojej rodziny w sposób szybki i niezbyt kosztowny. Domy modułowe tworzone są z gotowych elementów, montowanych na miejscu na przygotowanych wcześniej odpowiednio fundamentach. Dzięki temu skraca się wyraźnie czas ich powstawania i – w odróżnieniu od domów uznawanych u nas za tradycyjne – są one dużo tańsze.

Dom Przejrzysty to dom szkieletowy przeznaczony przede wszystkim dla uwielbiających naturę – dzięki przeszkleniom mamy z nią niesamowity kontakt, a obszerny taras dopełnia uczucia harmonii. Można na niego wyjść prosto z salonu, żeby właśnie tam rozkoszować się słońcem, powietrzem czy pięknym widokiem. Światło słoneczne w naturalny sposób zresztą trafia do wnętrza domu, dzięki przeszklonej elewacji ogrodowej. To maksymalne oświetlenie przekłada się na samopoczucie – dodaje energii.

Dom Przejrzysty został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić wygodne życie niewielkiej rodzinie. Składa się z 2 sypialni, 2 łazienek, jak również obszernego salonu, kuchni i kotłowni. Jest w nim również miejsce na gabinet, a także spory przedsionek, w którym można zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy i mały korytarz. Łącznie dom posiada nieco ponad 75 metrów kwadratowych. Jest jednokondygnacyjny, ale – co ciekawe – jeśli zaistnieje taka potrzeba, można wykorzystać również przestrzeń znajdującą się na strychu, adaptując ją do swoich potrzeb. Do wykorzystania będzie wówczas blisko 45 dodatkowych metrów kwadratowych, więc na pewno może tam powstać spora, wygodna sypialnia.

Parametry domu +

Lp. pomieszczenia powierzchnia
RAZEM 99,6 m2
1. Przedsionek 5,8 m2
2. Łazienka 2,2 m2
3. Kuchnia 9,1 m2
4. Gabinet 13,4 m2
5. Pokój dzienny 31,4 m2
6. Sypialnia 11,0 m2
7. Łazienka 6,0 m2
8. Korytarz 1,8 m2
9. Sypialnia 11,3 m2
10. Kotłownia 7,6 m2

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się