Aktualności +

„Domena 106” stoi

Dwa dni intensywnych prac przy montażu zakończone sukcesem. Ponad 120-metrowy dom stanął już w Świebodzicach. Choć sam budynek już cieszy oko, to jednak do końcowego efektu jeszcze trochę brakuje. (czytaj dalej)

 

 

Gotowi na montaż

Już tylko kilka dni dzieli nas od montażu naszego domu w Świebodzicach. Produkcja idzie pełna parą, a ściany nabierają ostatecznego wyglądu…(czytaj dalej)

 

 

Ruszyliśmy z budową!

Długo wyczekiwana inwestycja wystartowała! Zupełnie po sąsiedzku od naszej siedziby wbiliśmy przysłowiową „łopatę” na placu budowy. Za kilkanaście tygodni zamierzamy pochwalić się efektem naszej pracy…. (czytaj dalej)

 

 

 

Weekend w Katowicach

Okazuje się, że sporo Ślązaków rozważa budowę domu w technologii szkieletowej. Przez dwa dni odwiedziło nas wielu mieszkańców tej części kraju, by przekonać się, dlaczego warto rozważyć tę właśnie metodę. 14-15 października byliśmy do Państwa dyspozycji w galerii 3 Stawy w Katowicach (czytaj dalej)

 

 

 

3 dni w Lubinie

Kolejny intensywny weekend za nami. Tym razem przez 3 dni byliśmy do Państwa dyspozycji w galerii Cuprum Arena w Lubinie. I znowu wiele rozmów, pytań i odpowiedzi. To był bardzo udany event!

Nasza baza kontaktów powiększyła się o spora dawkę kolejnych. Wszyscy z Państwa, którzy wykazali zainteresowanie przedstawienia naszej oferty – już ją dostali. Mamy nadzieję, że to nie ostatni kontakt z Wami.

Niebawem kolejny event – tym razem wyruszamy na Śląsk! (czytaj dalej)

 

 

Event w Alei Bielany

Czym wyróżniają się nasze domy na tle innych budowanych w technologii szkieletowej? Dlaczego to właśnie z nami warto podjąć się takiej inwestycji? Jak wygląda budowa? Na te i wiele innych pytań odpowiadaliśmy wszystkim zainteresowanym podczas naszego pierwszego eventu w Alei Bielany. 7 – 9 czerwca byliśmy do Państwa dyspozycji na Bielanach Wrocławskich…. (czytaj dalej)

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka w celach marketingowych. Dowiedz się więcej

Zgadzam się